Stephenie'sVampires.yetkin-forum.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stephenie'sVampires.yetkin-forum.com

Stephenie'nin Vampirleri Burada

konularr....

Wampirella
    Wampirella
    Admin
    Admin

konularr.... Empty konularr....

Mesaj tarafından Wampirella Salı Tem. 28, 2009 5:34 pm

Sayın üyeler lütfen boş bölümleri görün ve doldurun neyin nerde olucasğını biz size sölemicez bakın araştırın bazı forumların altında bölümler var onlara bakın lütfen bunları doldurun sitemiz boş kalmasın üye getirin her üye başına 5 rep verilio lütfen hepimizx üye getirelim lütfen site 5 veya 6 kişiyle idare edilmemeli msnnize yazın sitemizin adının her twilight fanına gönderin e posta atın mesaj yazın emin olun bunların karşılığını alacaksınız rep olarak elbette.unutmayın siz bu sitenin bir parçasısınız yani sizde stephenie meyerın bir vamipirisiniz.sizde arkadaşlarınızı bunun bir parçası yapın biz elimizden geldiğince üye buluyoruz lütfen sizde bulun 30 üye olmadan hiç kimseye rütbe verilmeyecek sadece denemede olucak lütfen sizde üye getirin sitemiz büyüsün site çok güzel diyosunuz ama buun için birşeyler yapmıyosunuz sitelere üye olun inalara ö.m. atın site adın ı gönderin ancak bu şekilde çoğalabiliriz ben 2 üye buldum enfal 2 üye buldu ama bizim elmizden bu kadar gelio sizde devam edin erkes 2 veya 3 üye getirirse sitemiz çğalır eminimki çevrenizin çoğu twilight fanıdır lütfen side yapın üye getirin konuları doldurum

Edit by Yönetim..

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:15 am